
Kooktijd: 25 minuten
Aantal personen: 4
Soort gerecht: secondi
Kooktijd: 25 minuten
Aantal personen: 4
Soort gerecht: secondi
Breng een ruime hoeveelheid water aan de kook voor de pasta (1 liter per 100 gram pasta). Snijd de kipfilet in smalle reepjes en snijd de broccoli en champignons in stukjes. Kook de broccoli in ca. 5 minuten beetgaar. Bak de kip met champignons goudbruin in olijfolie.
Verwarm de Funghi Porcini saus.
Kook de Tagliatelle volgens de instructie op de verpakking beetgaar. Voeg de saus en de groenten toe en verdeel het geheel over de borden.
Sommige mensen hebben te maken met een voedselallergie en zijn allergisch voor bijvoorbeeld koemelk, kippenei, noten of sesamzaad. Grand’Italia heeft speciaal voor deze mensen voor het gehele assortiment een allergenen lijst opgesteld. In deze lijst is makkelijk te zien of een product allergenen bevat waar je allergisch voor bent.
Het Grand'Italia recept is verstuurd naar je vriend(in).
Grazie en veel kookplezier!